Trzoda Chlewna

Trzoda Chlewna a jej opłacalność.

Głównym czynnikiem wpływającym na opłacalność produkcji trzody chlewnej jest długość Prowit_ONYKS_Nutrenatuczu, dzięki o Nutrenie nasi hodowcy uzyskują bardzo wysokie natłuszczenie paszy przygotowanych w gospodarstwie co pozwala znaczący sposób skrócić okres tuczu. Stosowanie naszych produktów wpływa także na poprawę środowiska hodowli poprzez zmniejszenie zapalenia w chlewni .

Istotnym czynnikiem opłacalności jest odpowiednie żywienie na każdym etapie życia zwierzęcia pasza przygotowana w pierwszym okresie to powinna składać się z najlepszych komponentów spełnienie tego warunku jest podstawą do osiągnięcia szybkich przyrostów i wysokiej  mięsności.

Regularne żywienie oparte jest na dostarczeniu w  określonych ilościach odpowiednio dobranych składników takich jak białko, aminokwasy, witaminy i składniki mineralne.

U loch ważne jest dostosowanie żywienia do stanu fizjologicznego i warunków środowiskowych poza pokryciem potrzeb pokarmowych na aminokwasy energię mikro i makroelementy Nutrena wie jak ważne w przypadku maciory jest zapewnienie w dawce odpowiednio dobranych idealnie węglowodanów a dokładniej mówiąc wysokostrawnego włókna prebiotycznego.  Każdemu hodowcy zależy na pięknych zdrowych dobrej jakości prosiętach wszyscy wiemy jak ważna dla chowu jest odpowiednia przestrzeń czyste powietrze oraz woda jak istotne jest odpowiednio dobrana pasza. Nutella komponując swoje produkty tak aby chronić prosięta przed niekorzystnym wpływem szkodliwej mikroflory pomagając zapobiegać biegunce i dba o zdrowie.