Program żywienia cieląt

Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie żywienia cieląt i jałówek jest zastosowanie w linii Kromilk system antybakteryjny ABS ( Anti-Bacterial System ) Najnowszej generacji system ABS to unikalna kompzycja składników pozwalających osiągnąć zdrowsze, lepiej wyrośnięte i ładniej wyglądające cielęta i jałówki. Na system ABS składają się taniny, żywe kultury drożdży, maślan sodowy, siemię lniane, suszone drożdże oraz nowoczesny zakwaszacz.

System ANTYBAKTERYJNY ABS

Kromilk białe z ABS – to prosty sposób na odchowanie zdrowych i pięknych cieląt. Kromilk BIAŁE z ABS to najwyższej jakości preparat  mlekozastępczy, który należy stosować od 5 dnia życia cieląt. Kromilk BIAŁE z ABS pozwala na najlepszy rozwój cieląt w okresie pierwszych 3 tygodni.  Kromilk BIAŁE z ABS zapobiega biegunce u cieląt, stymuluje rozwój systemu immunologicznego, posiada właściwości bakteriobujcze i zakwaszające.

Kromilk LEN z ABS – to preparat mlekozastępczy z siemieniem lnianym, który stosuje się od 21 do 90 dnia życia. Zastosowanie Kromilk LEN z ABS pozwala uzyskać zdrowe i dobrze odchowane cielęta. Kromilk LEN z ABS pomaga w rozwoju przedżołądków, sytmuluje rozwój układu immunologicznego, działa bakteriobójczo i zakwaszająco.

Kromilk CJ z ABS – to mieszanka pełnoporcjowa, która stymuluje prawidłowy wzrost i rozwój cieląt. Kromilk CJ z ABS stosuje się od 5 do 90 dnia życia cieląt. Kromilk CJ z ABS wspiera rozwój przedąołądków, stymuluje rozwój systemu immunologicznego, chroni układ pokarmowy u cieląt, ogranicza biegunki.

Kromilk JAŁÓWKA z ABS – jest to mieszanka pełnoporcjowa, która zapewnia prawidłowy wzros i rozwój jałówek. Kromilk JAŁÓWKA z ABS należy stosować w okresie od 90 dnia do skutecznego pokrycia jałówek. Zastosowanie Kromilk JAŁÓWKA z ABS daje zdrowe i dobrze wyrośnięte jałówki. Wysoki poziom aminokwasów egzogennych to gwarancja prawidłowego wzrostui rozwoju jałówek. Kromilk JAŁÓWKA z ABS skutecznie poprawia rozwój żwacz i stabilizuje ph żywca, zapewnia prawidłowy rozwój układu rozrodczego.

Koncentrat Kromilk KCJ z ABS – zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój cieląt. Należy stosować od 5 do 90 dnia życia. Koncentrat Kromilk KCJ z ABS to zdrowe i piękne cielęta.   Koncentrat Kromilk KCJ z ABS wspiera rozwój przedżołądków, stymuluje rozwój systemu immunologicznego, chroni układ pokarmowy.

schemat żywienia cieląt i jałówek linią Kromilk z ABS

kromilk_ABS_system zywienia